logo

Koyulhisarda Oto kiralama şirketi açıldı!

Koyulhisar’da ilk defa bir rent a car hizmete açıldı.

 

Koyulhisar’da ilk defa bir rent a car  hizmete açıldı. 10 araç filosu ile hizmete giren  Ahmet ve Burak Kundakçı otomotiv rent a car firması birçok vatandaş tarafında yerinde bir hizmet olarak değerlendiriliyor. Baba ve oğul’un ilçemize yeni bir hizmeti.

Günlük, haftalık, aylık. Şoförlü ve Şoförsüz araç temin edilir.

Koyulhisar’da Oto kiralamada yeni dönem!

59.90 TL’den başlayan fiyatlar. Koyulhisar’da size özel fiyatlar… Burak oto kiralamada.

 

oto5

Ahmet ve Burak Kundakçı Baba & oğul, Koyulhisar’da oto kiralamada yeni döneme hazırlanıyor. Ahmet ve Burak Kundakçı Koyulhisar’da ilk defa bir rent a car da yeni bir dönemi başlatıyor. 10 araç filosu ile hizmete giren bu hizmeti ilçe merkezinde dört yıldır sürdüren Ahmet ve Burak Kundakçı müşterilerine çok özel fiyatlar sunuyor.

 

Günlük, haftalık ve aylık. Şoförlü ve Şoförsüz araç temin ediyor.

Mutlaka tavsiye ediyorum. Hemşehrilerimizi tebrik ediyorum. İlçemizde eksikliği hissedilen bir alanda kaliteli hizmet veriyorlar.

otokir2

İlçemizde bu hizmetin verilmesi büyük bir imkan bu imkandan ben dahil hepimiz faydalanıyoruz. Müşterilerine kaliteli ve konforlu hizmeti sunmada sınır tanımıyorlar. 10 adet 2015 ve 2016 Model ve dizel araçlar ile hizmet vermeye devam edecek. Burak Araç kiralama henüz İlçemizde yeni olmasına rağmen birkaç hafta sonra yaz dönemine gireceğimiz şu günlerde yeni araç filosunu artırıyor.

Burak ve Ahmet Kundakçı, Baba Oğul araç kiralama. Koyulhisar’da Kelkit Vadisi’nde araç kiralamada yeni dönem başlatıyor. Burada yaşıyoruz ve hemşehrilerimize karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmiş olacağız. İlçemize ve hemşehilerimize katkımız olsun istedik. Çok şükür hemşehrilerimiz bu hizmetten çok memnun, böylelikle ihtiyaçlarını gidermiş oluyoruz. Hayır dualarını da alıyoruz. İlçemizde bu hizmeti veren birkaç firmadan biriyiz. Müşterilerimize özel fiyat uyguluyoruz. Böyle bir hizmet verilmiyordu. Yeni olmamıza rağmen araçlara büyük bir talep var bu yüzden araç sayımızı çoğalttık. Çoğaltmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu. Müşterilerimizin çoğu İstanbul’dan otobüsle İlçemize gelmeden önce arayıp aracını kiralıyor, yürüme mesafesi ile aracını bizden teslim alıyor.” rezervasyon” yapıyoruz geldiğinde kiraladığı araç ile ziyaretlerini yapıp dönerken aracımızı teslim edip otogardan otobüsüne biniyor. Bir iki günlüğüne, bir yada iki haftalığına 830 km yolu aracıyla gelmesine hiç gerek yok. Araçlarımız yeni model kiraladığı anda artık bizim değil kendilerinin özel araçlarıdır. Hemşehrilerimizde bizde bu sistemden çok memnunuz. Firma olarak transfer hizmetleri de veriyoruz. Müşterilerimiz talep ederse konforlu lüks araçlarımızın yanında şoför hizmeti de veririz.

KOYULHİSAR’DA BABA & OĞUL  OTO KİRALAMA…..

 

AHMET KUNDAKÇI 0533 743 91 19  BURAK KUNDAKÇI 0541 629 55 38

 

Burak ve Ahmet  Kundakçı Bey’e başarılar diliyorum. Kazancınız bol olsun.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ