logo

Koyulhisar’da Yeni Bir Petrol İstasyonu Açıldı!

Koyulhisarlı  İş Adamlarından Ali ZABUN ve Halil ERDEM ortaklığıyla açılan petrol istasyonunun açılış törenine Koyulhisar Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ, çok sayıda Koyulhisarlı hemşehrilerimizin katıldığı açılış programıyla Erdemler BP Petrol hizmete girdi. 

Erdemler BP Petrol hizmete girdi. 

Ali ZABUN, Halil ERDEM ortaklığıyla Koyulhisar’da açılan Erdemler BP Petrol petrol istasyonunun açılış törenine çok sayıda davetli katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Koyulhisar Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ, ilçede bu tür işletmelerin açılmasının sevindirici olduğunu belirterek, hayırlı olmasını diledi. Ayrıca burada yapılan ortaklık kültürüne bir katkıdır. Burada yapılan işletmede İlçemizde birçok kişiye istihdam sağlayacak, belki de ileride bu sayı daha da artacaktır. Petrol istasyonunun ilimize, ilçemize ve işletmecilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından kurdele kesilerek petrol istasyonu hizmete açıldı.
HAYIRLI olsun sevgili Ali ZABUN, Gelemedik açılışa ama gururlandık. İlçemize kazandırdığınız bu yatırımlar büyük değer.
İlçemizden Ali Zabun ve Halil Erdem tarafından ilçemize kazandırılan işletmeye mevlam bereket hayırlı kazançlar nasip etsin. www.koyulhisar.com ailesi olarak  hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.

www.koyulhisar.com

20 yıldır birlikteyiz…

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ