logo

Kurumlarımıza Ziyarette bulunduk.

İlçe merkezimizde bulunduğumuz günlerde Kurum amirlerimizi ziyaret etmeyi unutmadık. Ziyaretlerimizi ayrıca web sitemizin sosyal medya hesaplarında ve kendi facebook sayfamızda paylaştık. ” Koyulhisar İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Sayın Ferhat Çiftçi’yi makamında ziyaret ettim. Rabbim kendilerine güvenlik güçlerimize güç ve kuvvet versin. Güvenlik güçlerimiz bizim Onurumuz ve Gururumuzdur. Komutanımızla ve Askerlerimizle ne kadar övünsek azdır.” Bu paylaşımlarımız yüzlerce beğeni onlarca yorum aldı.

Engin tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz büyüğümüz İlçe Özel İdare Müdürümüz kıymetli ağabeyim Hacı Karakullukçu Bey’i ve özel idare çalışanlarımızı  ziyaret ettik.Hacı Karakullukçu Koyulhisar Sevdalısı bir insan.

Abdullah YILMAZ Akseki Köyümüzün muhtarı Cafer Uzun Bey’i  ziyaret ettik.

Koyulhisar İlçe Hastanemizi, Hastane Müdürümüz Zafer Cenikli Bey’i ve bugün acil serviste nöbetçi personelimizi ziyaret ettim. Rabbim işlerine kolaylık versin. Açılan diyaliz ünitesi hemşehrilerimize büyük hizmet veriyor. Hastane Personelimize Murat AKKAYA kardeşime Serkan TEPE ye ayrıca teşekkür ederim. Hastamızı götürdüğümüz gün Personelimize ve o gün Nöbetçi hocamız  Dr. Elif GÖKHASAN hanımefendiye ayrıca teşekkür ederim.

 

 

 

İlçe Seçim Kurulu Müdürümüz kıymetli abim. İsmail Toprakoğlu ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürümüz değerli dostum Vedat ERGİN Bey’i ziyaret ettim. Engin bilgilerinden tecrübelerinden istifade ettik. Hemşehrilerimizin kendi memleketlerinde görev yapmalarından dolayı çok mutluyuz. Halk Eğitim Müdürümüz Erkan Erdem Hocamızı unutmadık. Müdürlerimiz Koyulhisar’da önemli hizmetlere imza atıyorlar.

 

Koyulhisar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz İrfan Tatlıcı’yı ziyaret ettim. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneğimizi ve çalışmalarımızı anlattık.

 

Koyulhisarlı genç kardeşlerimizide unutmadık onlarla ilçe merkezinde parkta birlikte çay içtik sohbet ettik.Koyulhisardan beklentilerini ve sorunları konuştuk.Gençlerimiz koyulhisara ve sorunlarına çok hakim bunu görmüş oldu.Gençlerimize güveniyorum.İlçemizin geleceğinde gençlerimiz çok daha farklı düşünüyor. Esnafımızıda unutmadık. Hemşehrilerimizin mutluluğu bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Hemşehrilerimizle gurur duyuyorum. Gençlerimiz aynı zamanda iyi birer müzisyen.

 

Bir birinden değerli ve kıymetli kardeşlerimizle bir araya geldik.Onlarla doyasıya sohbet ettik. Özlem giderdik. Dünyanın kurum bağlamış kalbinde mahzun bir çiçek gibi açan bu memleketi çok seviyoruz! Sevmeyede devam edeceğim. Nasıl sevmeyelim ki. Bu kadar dostumuz bizi sevip sayarken. İyi ki varsınız. İyi ki benim dostlarımsınız. Bir isim var ki benim için çok önemli beni sizlerle buluşturan beni bu memlekete hayran bırakan sevdiren eski ama bende hiç eskimeyen Başkan Niyazi  ENGİN Bey’e ,  Müdürümüz değerli ağabeyim Ali İhsan YELER’e şükranlarımı arz ederim.

 

Koyulhisar Orman İşletme Personellerimizden İstanbul’da önemli hizmetlerde bulunan sonrasında ilçemize gelip unutulmaz hizmetler veren uzun yıllardır İlçemizde işletmede görev yapan Hemşehrimiz Şefimiz  Nizamettin EGEPEHLİVAN Şeref verdiler.Kıymetli abim bizim için çok değerlidir.  Yakın zamanda ciddi trafik kazası geçirmiş haberim olmadı derin üzüntü duydum. Çok şükür sağlığı iyi.

Koyulhisarımızın yiğit evladı öz kardeşim olsa bu kadar sevebileceğim Koyulhisar İlçe hastanemizin özverili çalışkan güler yüzlü personeli Murat AKKAYA kardeşim ziyaretime geldi. Ziyadesiyle memnun oldum.

 

       Emre YAYLI

 

Gece gündüz demeden canla başla çalışan Örnek ve kalıcı eserlerle şehrimizin çehresini değiştirmekten, insanımızın yaşam kalitesini yükselten geri durmayan Koyulhisarımızı güzelleştiren hizmetlere önemli katkılar sağlayan Koyulhisar Orman İşletme müdürümüz Hakki TÜRKOĞLU’ nu ziyaret ettim. Şahsım olarak Koyulhisarlı olarak kendisini ve yürekli ekibini canı gönülden tebrik ediyorum. Rabbim kendisinden ve hizmetlerinden razı olsun. İlçemize kazandırdığı eserlerini burada paylaşmakla bitiremeyiz. İşte bıraktığı kalıcı eserlerinden bir kaçı.

İlçemize kazandırdığı eserler gözümüzün önünde…Kısa zamanda çok sayıda eser kazandırdı. Bunlar İlçemizin çehresini değiştirdi.

 

 

En büyük teşekkürleri okuyucularımıza borçluyuz.Bizleri takip etmeniz çalışmalarımızı önemsemeniz beğeni yapıp yorum katmanız bizim için önem arz ediyor. Paylaşımlarımızı an ve an sosyal medya üzerinden paylaştık. Özlem giderdik. Dünyanın kurum bağlamış kalbinde mahzun bir çiçek gibi açan bu memleketi çok seviyoruz! Sevmeyede devam edeceğiz. Nasıl sevmeyelim ki. Bu kadar dostumuz bizi sevip sayarken yazılarımızı takip ederken.

Bizi unutmayıp siyarete gelen dostlarımızda oldu.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN ŞÜKRÜ BAYSAL’IN TORUNU ŞÜKRÜ BAYSAL…

Koyulhisar Belediyesinde bir çok birimde çalışmış, birimlerinde müdürlük yapmış. Emekli olan. Koyulhisar’da Belediye Başkanlığı yapmış o yıllarda önemli çalışmalara imza atan iki yıllık çalışmasının sonunda ilçemizde elektrik üreten başkan. 1964′ lerde o dönemlerde elektrik üretmişti. ..

Şükrü BAYSAL, Eski Belediye Başkanlarından Şükrü BAYSAL’ ın torunudur.  Koyulhisar Mesudiye yoluna eski Başkanlardan Niyazi Engin  tarafından Şükrü BAYSAL ismi verilmişti.

İyi ki varsınız.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ