logo

Mehmetçikler İçin Kurban Kestiler!

 

Koyulhisar Aslan Yatağı. Yiğidolar Diyarı…

Koyulhisar esnafı ve halkı, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek TSK’nın Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için Jandarma Bölük Komutanlığı önünde kurban kesti.

Afrin Harekatı’na katılan ve Türkiye’nin her bölgesinde vatani görevini sürdüren askerlere destek vermek amacıyla İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiklerini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Caner KARA, ” Afrin’de ve ülkemizin her yerinde görev yapan askerlerimiz için İlçe Jandarma Komutanlığımızda esnaflarımızla İlçe halkımızla birlikte İlçemiz adına kesmiş olduğumuz adağımızı Allah kabul etsin. Askerlerimize muzafferiyet nasip etsin. Bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.” diye konuştu.

 

Koyulhisar İlçe Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Ferhat ÇİFTÇİ’ye anlamlı ziyaret…

Kurban kesiminde İlçe Jandarma Komutanı Ferhat ÇİFTÇİ, Cuma namazı sonrası emniyet birimlerimize kadar yürüyüş yapan halk, AK Parti Koyulhisar ilçe Başkanı Caner KARA,  Belediye Başkanı Osman EPSİLELİ, Vekaleten Koyulhisar Kaymakamlığımıza bakan Suşehri Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ve Kurum amirleri askerlerde bulundu.

 

 

 

 

WWW.KOYULHİSAR.COM

SELİM EFE

Fotoğraf: Murat AKKAYA

Share
#

SENDE YORUM YAZ