logo

MİLLETVEKİLİ ADAYI RÜSTEM YÜCE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Kelkit Vadisi ve İlçeleri birlik ve ve beraberliğimiz için şimdi sıra bizde sloganıyla Rüstem Yüce ye tam destek veriyor.

Sivas AK Parti  Milletvekili Adayları açıklandı, Suşehri’nin  Vadi’nin sevilen ismi  Rüstem YÜCE Ankara yolunda. Sușehri tarihi bir fırsatı yakaladığını düşünüyor. Rüstem Yüce çalışmalarına hızlı başladı.Gece gündüz demeden var gücüyle ziyaretlerde bulunuyor. İlçe halkıyla dertleriyle yakından ilgileniyor. Gittiği her ilçede coşkuyla karşılanıyor.

Rüstem YÜCE’den  Koyulhisar’a Ziyaret:

Sivas’dan AK Parti 27. dönem milletvekili adayı olan Rüstem Yüce, ziyaret çalışmalarına hızlı başladı.

AK Parti Sivas Milletvekil Adayı Rüstem Yüce, kendisine eşlik eden Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yuksel ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Vadide ziyaretlere başladı. Dün Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Espile’li ve AK Parti Koyulhisar İlçe teşkilatını ziyaret ettiler. Halkla sohbet ettiler, esnaf ziyaretine, AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu ve Yönetimi, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, İl ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

RÜSTEM YÜCE’DEN TÜM DOSTLARINA ANLAMLI MESAJ

Değerli kardeşlerim,
Kadim memleketimiz, büyük mücadeleler vermiş bölgemizden milletvekili adayı gösterilmemiz hasebiyle telefonla arayan, e-posta ve sosyal medya iletişim kanalları üzerinden tebriklerini ileten, arayıp da telefon meşguliyetinden dolayı ulaşamayan bazı dostlarıma geri dönememiş ayrı ayrı cevap yazma imkânı bulamamış olabilirim.Hak vereceksiniz gece gündüz demeden şimdiden çalışmalarımıza hız verdik. Hakkınızı helal edin.İyi niyet duygularınız,dua ve destek mesajlarınız için şükranlarımı arz ediyor; dualarınıza her daim ihtiyaç duyduğumu ifade etmek istiyorum. 25 Haziran sabahı daha güçlü bir Türkiye’ye uyanacak, Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte hep beraber güçlü Türkiye’nin temellerini kuracağız inşallah.Bu kutlu yolda hep birlikte olacağız inşallah.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

20 YILDIR BİRLİKTEYİZ…

Share
#

SENDE YORUM YAZ