logo

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Koyulhisar’da.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Koyulhisar’da.

Sivas ve ilçelerinde seçim çalışmaları kapsamında Koyulhisar’a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’a görkemli karşılama.İlçe Kaymakamı Şenol Turan,Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren, AK Parti Koyulhisar Belediye Başkan Adayı Eyüp Ayın, İlçe Başkanı Teyfik Tepe, MHP Koyulhisar Belediye Başkan Adayı Osman Epsileli, MHP ilçe Başkanı Av.Kemal Yıldırım, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

Koyulhisar girişinde vatandaşlar  davul-zurna eşliğinde karşıladı. Bakan Yılmaz burada bütün vatandaşlarla tek tek tokalaştı.


efe6

Konvoyla eşliğinde  Bakan Yılmaz İlçe merkezinde bulunan Koyulhisar Belediyesi Kültür Merkezine geçti.  Yılmaz, AK Parti iktidarında yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Bakan Yılmaz,  Koyulhisar Belediye Başkan Adayı Eyüp Ayın’dan övgüyle bahsetti.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Sivas Millet Vekili Ali Turan burada yaptığı konuşmada ise iktidarları döneminde sağlık alanında büyük atılımlar yapıldığını söyledi. Vatandaşların hastanelerde artık sıkıntı çekmediğini dile getiren Yılmaz, vatandaşların istedikleri hastanede muayene olabildiğini belirtti, AK Parti iktidarının eğitim konusunda büyük başarı gösterdiğini belirterek, ” Öğretmen atamaları da yapıldı, öğrencilerimize kitaplar ücretsiz veriliyor ayrıca ücretsiz süt dağıtımına da başlanılacak ” diye konuştu.

Yılmaz, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine değinerek, bu süreçte birlik ve beraberliğin önemli olduğunu söyledi. Koyulhisar Belediye Başkan Adayı Eyüp Ayın için destek isteyen Bakan Yılmaz, ziyaretlerinin ardından kara yoluyla Ankara’ya hareket etti. Vatandaşlarla tek tek ilgilendi, sorularını not aldı.


 

www.koyulhisar.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ