logo

13 Şubat 2015

Modern Kağtıhane’de Güven İnşaat Dokunuşu!

1987’de mütevazi bir belediye olan Kağıthane’de şimdi modern binalar yükseliyor…

Kağıthane, Türkiye’nin en önemli kenti olan ve yerküre üzerindeki yeriyle dünyanın önemli noktalarından biri sayılan İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Kağıthane, Karadeniz’i Marmara Denizi’ne birleştiren ve Asya ile Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran yeryüzünün önemli su yollarından olan İstanbul Boğazı’nın batısında, Avrupa yakasında bulunmaktadır.

1
Modern ve şık binaların boy gösterdiği Kağıthane, yatırımcıların vazgeçilmez adreslerinden biri oldu. Son dönemlerde adından sıklıkla bahsettiren Kağıthane, gelişen alt yapısı ve konumu neticesiyle aranılan bir yatırım bölgesi haline geldi. 2004 yılında bayrağı teslim alan Kağıthane Belediye Başkanı hemşehrilerimizin yakından tanıdığı yabancı görmediği Fazlı Kılıç, imza attığı kaliteli, modern ve kalıcı hizmet projeleriyle ilçenin çehresini değiştirmeyi başardı. Kağıthane ilçesinin bir marka haline gelmesine hiç kuşkusuz ki Güven  İnşaat’ın katkısı büyük. Kağıthane’de sayısız projelere imza atan Güven İnşaat ve Emlak Yönetimi Kağıthane’de 90 yılında temelleri atılan şirket bugün hizmet veren Merkez ofisiyle, binlerce konut inşa ederek 15.000 kişiyi ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği konsept mimari çalışmaları ile sektörde kendinden söz ettiren Güven İnşaat, Kağıthane’de marka değeri için güçlü bir aracı niteliği taşıyor. Güven İnşaat Kağıthane’de farklı bir konsepte yeni bir projeye hazırlanıyor.

25 yıllık deneyimi ile Güven İnşaat ve Emlak gayrimenkul sektöründe kalite ve güvenilirliğin simgesi haline gelen Güven İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tozar ve şirket çalışanları Kağıthane’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama misyonunu da üstlenerek İlçeye katma değer yaratan yatırımları hedef olarak belirledi.

Şirket, Kağıthane’dea yaşam koşullarını değerlendirmekte ve bu koşulların iyileştirilmesi için yeni stratejiler geliştirirken buna bağlı olarak şekillendirdiği konut projelerinin yanı sıra, projelerin yer aldığı çevrede de yaşam kalitesini yükseltiyor.

Sektörü hareketlendirecek sıfır faiz kampanyasına başlayacak olan Güven İnşaat, Kağıthane’den ev alanlar için uygulanacak “36 ay boyunca 0 faiz” kampanyası ile cepleri de akılları da rahatlatacak.

Hemşehrimizi Kutluyoruz!

Hayata geçirdiği konsept mimari çalışmaları ile sektörde kendinden söz ettiren Güven İnşaat, 25 yılda binlerce konut inşa ederek 15.000 kişiyi ev sahibi yaptı. İş Adamı Özcan Tozar Güven İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tozar Projelerine hız kesmeden devam ediyor, İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonu Kağıthane’de inşa edilen projeleri hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara büyük fırsatlar sunuyor.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ