logo

MÜCEVHER FUARINDA ÖMER BEY’İ ZİYARET ETTİK.

Birbirinden pahalı mücevherlerin sergilendiği ” İstanbul Jewelry Show “, İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı.

Fuar Sadece sektör temsilcilere açık…

4

Mücevher Fuarı, 25 ülkeden ihracatçı ve üretici firmanın ürün ve tasarımlarını, dünya genelindeki önemli alıcılarla buluşturuyor. Fuarda altın, pırlanta, mücevher, taş, montür, rafineri ve gümüş tasarımlarının yanı sıra, vitrin malzemeleri, makine ekipmanları ve kasa sektöründen firmalar da ürünlerini sergiliyor. Bugün Kadim dostum değerli arkadaşım Tokat Zileli Ömer Bayramoğlu Bey’in misafiri oldum.

Ömer Bey ile Mücevher fuarında Altın değerinde dostlarımızla bir araya geldik.

ESGOLD’un 200 yakın bayisi İstanbul’da bir araya geldi. Fuarda, yeni ürünler dikkat çekiyor. Yeni ürünlerin alıcılarını izliyoruz toplu alımlarda orada bulunan herkes alkış tutuyor. Ömer Bayramoğlu, Esgold ürünleriyle ilgili olarak, ” Böyle ürünlerin taliplisi her zaman çok olur, ama alıcısı bir tanedir. Araştırma – Geliştirme ve üstün hizmet kalitesine büyük önem veren Esgold, son teknoloji üretim kalitesindeki  ürünlerle Türkiye’de önemli bir isim.” dedi.

Fuarda, Ömer Bayramoğlu Bey ile Tarihi sohbetimizi not alıyoruz. Kitabımızda yayınlamak üzere. Kendisi Tokat Zile de yaşayan Karapapak Türklerinden.

Kadim dostum, Ömer Bayramoğlu Bey ile sohbetimiz devam ederken Türkiye’nin en popüler Kuyumcular dergisi olan Kuyumtime Dergisinden Bilal Aslan, Esgold markasının düzenlediği fuarda Ömer Bey ile röportaj yaptı. Dergi Editörü’nün sorularını yanıtladı.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ