logo

MUHTARLARDAN, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET!

İlçe Merkez Mahalle Muhtarları bir araya gelerek geçtiğimiz ay görevine yeni başlayan Koyulhisar İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Hıraman’ı ziyaret ettiler.

www.koyulhisar.com olarak Cevdet bey’e İlçemize hoş geldiniz diyerek görevinde başarılar diliyoruz. İlçemizdeki birliktelik, Muhtarlarımızın birlikteliği bizi ziyadesiyle mutlu ediyor.

Koyulhisar Merkez Mahalle Muhtarı Bora KARAKULLUKÇU;

 

Ziyarette, muhtarlar olarak kolluk kuvvetlerine her türlü desteği  veriyoruz vermeye devam edeceğiz. KARAKULLUKÇU, “ Devletin temel unsurlarından biri olan Emniyet Teşkilatı, kamu düzeninin temini, halkın huzur ve güven içinde yaşaması, insan haklarının korunması ve hukukun uygulanması görevini büyük bir fedakarlıkla yerine getiriyor. Ülkemin dört bir yanında olduğu gibi İlçemizde de ellerinden gelen gayretle, gece gündüz demeden insanımın huzurunu sağlamak, güvenliğini temin etmek için tüm gayretleriyle çalışmakta, en zor şartlarda dahi görevlerini ifa ederken, gerektiğinde bu ülke ve bu millet için canını feda etmektedir. Onların sağladığı huzur ve güven ortamı sayesinde özgürlüğümüzü yaşıyor, her türlü endişeden uzak bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz. Millet olarak kendilerine şükran borçluyuz.

Koyulhisar İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Hıraman ise kolluk kuvvetlerinin çalışmalarında muhtarların önemli yere sahip olduğunu ifade etti. HIRAMAN , “ Emniyet teşkilatımızı unutmayarak bizleri ziyaret eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatımızın tüm kademeleri, ülkenin bekası, aziz milletin huzur ve asayişi için büyük bir özveriyle çalışıyor ” diye konuştu.
Koyulhisar Büyük Bir Aile

Share
#

SENDE YORUM YAZ