logo

Öğretmenlerden Epsileli’ye Ziyaret

Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli’ye Anlamlı Ziyaret!

osman

Öğrencilik yıllarından sınıf arkadaşı olan, Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Ali İhsan Yeler ve öğretmenler Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileliyi makamında ziyaret etti. Öğretmenlerden Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli’ye hayırlı olsun ziyareti.

Belediye Başkanı Osman Epsileli ise öğretmenlik mesleğinin kutsal ve güzel bir meslek olduğunu söyledi.

Geleceğin inşasında öğretmenlerin önemli görevler üstlendiğini vurgulayan Epsileli, ” Çocuklarımızı ve gençlerimizi öğretmenlerimiz yetiştiriyor. Öğretmenlerimiz genç kuşaklarımız için örnek modellerdir. Binlerce yıl yaşayacak güçlü bir ülke olmamızın temelinde öğretmenlerimizin çalışmaları ve emeği yatıyor. Öğretmenlerimiz bu sorumluluklarını fazlasıyla yerine getiriyorlar. Bu vesileyle bütün öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getiren Epsileli ” Hepimizin ortak hedefi Koyulhisarı kalkındırmak ve güzel yerlere getirmektir. Bunu da personelimizin özverili ve gayretli çalışmalarıyla götüreceğiz. Elbette sizlerinde katkısı olacaktır İnşallah, hedeflerimizi personelimizle birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ