logo

Özcan Tozar, ‘’DOSTLAR’LA BULUŞTU”

Kağıthane’nin ve Koyulhisarın sevilen İşadamı Özcan Tozar’ın bu ayın şeref misafiri  Eyüp Belediye Başkan Danışmanı siyaset bilimcisi Ali Osman Emrehan. Katılımcılardan Sarıyer Müftümüz Oğuzhan Kadıoğlu, İşadamı Ünlü fotoğrafçı Musa Pelit, AK Parti Sarıyer İlçe yönetim kurulu üyesi Selim EFE, Kağıthane ve Sarıyer’in bir birlerinden değerli kıymetli İşadamları katılım sağlayarak hâsbihal bir toplantı gerçekleştirmiştir.

Özcan Tozar bey’in ev sahipliğinde dostlar arasında keyifli bir akşam yemeğinde bir araya gelindi. Türkiye’ye Ülkesine milletine sevdalı yürekler…Bu akşam Gönül Dostlarıyla bir araya gelmenin sevincini ve mutluluğunu yaşadık. Bir birinden kıymetli değerli ağabeylerimizin engin bilgilerinden istifade ettik. Yapılan ikramların ardından daha sık görüşmek ve buluşmak ümidiyle program hatıra fotoğrafı çekinmesiyle son buldu. İlk günden bugüne kutlu sevdanın, yüce davanın hür neferi… Davanın selameti, en önemli önceliğimiz diyen yürekler. Kimseden çekinmeden, ayrıntılara takılmadan yürüdük o aziz dava uğruna… Ali Osman EMREHAN ağabeyimiz anlatıyor biz dinliyoruz. ” Yürümeye hiç durmadan devam ediyoruz.  Her birimiz birer Mus’ab olduk, dağıldık dört bir yana anlatmak için yüce davayı… Davamız kutlu bir sevdaydı, İslam’dı; insanlıktı, kardeşlikti.”

Özcan TOZAR Ağabeyimiz ” Millete hizmet yolunda yürekli bir birinden değerli dostlarımızla aynı masa etrafında bu akşam buluşmak beni ziyadesiyle memnun etti.Bizleri bir araya getiren Selim EFE Kardeşime ayrıca teşekkür ederim.” Hemşehrimiz kıymetli ağabeyimiz  Özcan Tozar ‘a misafirperverliği için sonsuz teşekkürler.

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ