logo

Reliance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tozar

Reliance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tozar

Reliance inşaat  Kağıthane’de yapı kalitesi ile kentsel dönüşümde yeni projeler üretmeye devam ediyor… Güven inşaa ediyor!

Gerek yapım aşamasında gerek teslim aşamasında Reliance inşaat, bütün müşterilerine güven vermiştir. Bu güveni Kağıthane’de taçlandırmış, günümüze taşıyarak bu yolda devam etmektedir.

Kağıthane’de Güvenin Adresi… 90 yılında temelleri atılan şirket… Bugün Relince inşaat ismiyle yeni projeleriyle hizmet veriyor. Güven İnşaaat adıyla  Marka olmuş, binlerce konut ve iş yeri  inşaa etti. On binlerce insanı  iş yeri ve ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği konsept mimari çalışmaları ile sektörde kendinden söz ettiren Reliance İnşaatKağıthane’de marka değeri için güçlü bir aracı niteliği taşıyor. Reliance İnşaat adıyla Kağıthane’de farklı bir konsepte yeni bir projeye hazırlanıyor…

 

Hemşehrimiz Yönetim Kurulu Başkanı  Özcan TOZAR’ın başarılarıyla gurur duyuyoruz… 

 

 

1

Reliance İnşaat Yapı ve Energy 25 yıllık deneyimi ile Relıance İnşaat ve Emlak gayrimenkul sektöründe kalite ve güvenilirliğin simgesi haline gelen Relıance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Özcan TOZAR ve şirket çalışanlarını kıymetli hemşehrimizi Kağıthane’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama misyonunu da üstlenerek İlçeye katma değer yaratan yatırımları hedef olarak belirledi.

 

www.koyulhisar.com

Selim EFE

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ