logo

Sami Yaylı; “ 5 yıl daha muhtarlık görevini yapmak istiyorum ”

Sami Yaylı; “ 5 yıl daha muhtarlık görevini yapmak istiyorum ”

 

Koyulhisar Tuğladağı Mahalle Muhtarı Sami Yaylı www.koyulhisar.com haber sitemize konuştu. Tecrübelerini ve yaşadıklarını anlattı. 20 yıldır Tuğladağı Mahallesinde muhtarlık yapan Yaylı, “ 20 yılda edindiğim tecrübe ile hemşerilerimin istek ve beklentilerini yerine getirmek için çalıştığım muhtarlık görevimi daha da iyi yapacağıma eminim ” dedi. Bu dönem Ustalık dönemim olacak sorunları kısım kısım çözdük çözemediğimiz sorunlarda oldu. Yapamadıklarımızı tamamlayacağız mahallem için hayata geçireceğim yeni projeler ve mahallede yaşayan çocuklarımız sürprizlere açık olsunlar.Bu Mahallenin nasıl ve ne düşünceyle kurulduğu yaşadığı zorlukları en iyi bilenlerdenim.

Tuğladağı Mahallesinde yeniden muhtar adayısınız? Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?

Eğer hemşerilerim tekrar yetki vermek isterse yeniden adayım. Hemşerilerimin teveccühleri 20 yıldan bu yana tecrübe sahibi oldum. Muhtarlığı daha da iyi yapacağıma inanıyorum. Halkın isteklerini yerine getirdim yetki verirlerse bundan sonrada getireceğim. Söz vermeyi sevmiyorum ama sözünü vermediğimiz önemli projeleri hayata geçirdik.

Tuğladağı Mahallesinde 20 senede neler değişti?

Yollar, su kanalları, fırınlar,camii yapıldı, çocuk parkı. Çocuk parkımız yeterli değil yenilenecek. Yani tuğladağı koyulhisar’ın insanlarıyla beraber güzel bir mahallesi.

Haber deataylarımız geliyor..Bizden ayrılmayın.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ