logo

Derste Kalp Krizi Geçiren Seda Öğretmen Kurtarılamadı!

Seda Öğretmenin Ölümü İlçeyi Yasa Boğdu.

Koyulhisar Çamlıyaka İlköğretim Okulumuzda görevli öğretmenimiz Seda AKAL dersde fenalaştı. 

Koyulhisar Çamlıyaka İlköğretim Okulunda görevli öğretmen Seda AKAL ders sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Evli  öğretmen öğleden önce girdiği  dersde aniden fenalaştı. Öğrencilerin okul idaresine haber vermesi üzerine okula ambulans istendi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri deneyimli öğretmenin hayatını kaybettiğini tespit etti.

SEDA AKAL

Seda Akal, Okulda sınıfta ders verdiği sırada kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu. Seda Öğretmenin öğrencileri ve mesai arkadaşaları üzüntüye boğuldu.

1990 yılında Kocaeli İli izmit İlçesinde dünyaya gelen Seda AKAL;  İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrenimini İzmit´te tamamladı. 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Eğitim Fakültesine Lisans öğrenimi almaya başlayan Seda AKAL  2012 yılında lisans öğrenimini tamamladı. 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında özel bir eğitim kurumunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Seda AKAL , 2013 Yılı Eylül ayında ilk atama yoluyla Koyulhisar Çamlıyaka İlköğretim Okulumuzda Sınıf Öğretmeni olarak atandı.

Evli olan Seda AKAL Koyulhisarda herkes tarafından çok sevilen bir öğretmendi. Öğrencileri ve öğretmenler göz yaşına boğuldu. İlçemizde görev yapmakta olan Seda AKAL Öğretmenimize Allah’tan Rahmet Diler, Geride Kalan Tüm Yakınlarına ve Sevenlerine Başsağlığı Dileriz.

Genç öğretmenin cenazesinin, okulda düzenlenecek törenin ardından memleketine gönderileceği öğrenildi.

www.koyulhisar.com

Bizi okumaya devam edin. İlk sizin haberiniz olsun.

Share
#

SENDE YORUM YAZ