logo

ŞEHİT AİLESİNDEN KOMUTANA ZİYARET.

Jandarma Şehit Ailelerini unutmuyor. Şehit Ailesinden Komutana Ziyaret.

Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü sebebiyle Koyulhisar İlçe Jandarma Komutanlığı şehit aileleriyle bir araya gelmişti. Yılmaz, Şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek acılarını paylaşıyor.

 

SEH1

İlçe merkezinde ve köylerinde bulunan tüm şehit aileleri “18 Mart Çanakkale ve Şehitleri Anma Günü” dolayısıyla tek tek ziyaret edilmişti. Bu anlamlı günde şehit ailelerine hediyeler takdim eden İlçe Jandarma Komutanlığı onların acılarına bir nebze de olsa ortak oldular. Koyulhisar İlçe Jandarma Komutanı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz; “ Vatanımız ve mukaddes değerlerimiz için canını çekinmeden feda eden şehitlerimizin aziz hatıraları önünde devlet olarak geride kalan ailelerine yapmamız gereken her türlü görevi yerine getiriyoruz. Şehitlik mertebesi herkese nasip olacak bir şey değildir ” dedi. Yılmaz, Bizlerin kapıları da her zaman sizlere sonuna kadar açıktır. Bir sıkıntınız, isteğiniz olduğunda bizleri çekinmeden mutlaka arayıp söyleyebilir, destek isteyebilirsiniz”

Şehit ailesi, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyarette bulunarak kendisini çok özlediğini sohbet etmek istediğini belirtti, iyi dilek temennilerinde bulundu. Gümüşlü Köyü’nde ikamet eden şehit babası Ali Karakuş’un ziyareti sırasında duygulu anlar yaşandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  İlçe Jandarma Komutanı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz, bu nezaket dolu ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti. Misafirlerine çay ikramında bulundu. Sohbet sonrası misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

Koyulhisar Kaymakamı Şenol Turan Koyulhisar’da ilki olan “ Takdir Günleri ” kapsamında yıl boyunca yaptıkları çalışmalarda öne çıkan kurum amirlerini makamında ağırlayarak ödüllendirmişti. İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Yücel Yılmaz bu yıl içerisinde başarılı çalışmalarından dolayı takdir alanlardan.

www.koyulhisar.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ