logo

Selim EFE ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

WWW.KOYULHİSAR.COM İmtiyaz sahibi, Genel yayın yönetmeni. Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selim EFE Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde “ Liseliler Destanı Yazıyor” şiir ve kompozisyon yarışmasının, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilmesi sonrası Selim EFE, Koyulhisar ve Türkiye genelinde devam eden projeleri ile ilgili Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

19 yıl önce Türkiye’de ilk internet gazetecliğini başlatan imtiyaz sahibi, sitenin genel yayın yönetmeni EFE, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül töreni sonrası  Ankara da Üst düzey bürokrat hemşehrilerini makamında ziyaret etti. Bazı Bürokrat hemşehrilerimizle de telefonda uzun uzunca sohbet etme imkanı buldu.  Ankara’da Genel Müdürlükler nezdinde bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerinde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı, Vergi Denetim Kurulu Başkanı ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Hüseyin KARAKUM’u, İŞKUR Genel Müdürümüz kıymetli ağabeyimiz Cafer UZUNKAYA’ı, Özel Kalem Müdürümüz kadim dostum hemşehrimiz Koyulhisarımızın gururu Ömür KARAKULLUKÇU’yu,Ekonomi Bakanlığımızda

bir birinden değerli dostlarımızı makamında ziyaret ederek başarılar diledik. İlçemizde yapmış olduğum ve devam eden projelerim ile ilgili görüşmelerde bulundular. “Ankara’da yaptığımız görüşmelerde desteklerini esirgemeyen bütün dostlarıma teşekkür ederim. İyi ki varsınız.Ziyaret ettiğimiz yerlere selamlarınızı ilettim. Dostlarımızdan da sizlere kucak dolusu selam getirdim.

 

 

 

 

 

www.koyulhisar.com

SELİM EFE

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ