logo

Sivas AK Parti’den EVET İçin Yoğun Çalışma!

AK Parti Sivas teşkilatı, yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni halka anlatmaya devam ediyor. Sivas İlçelerinde ziyaret etmedikleri esnaf çalmadık kapı bırakmadılar. Zaman zaman doğrudan vatandaşı arayıp hal hatır sordukları da oluyor. Koyulhisar’dan Mesut Kaluç ve eşi Tülay Aluç Kaluç bu aileden sadece bir kaçı… Onlar’da ilçede yaşadığı mağduriyeti dile getirdiler. En yetkilisine yüksek ses ile ilettiler. Aluç Ailesi sevinçli.  AK Parti Sivas İl Başkanı, Sivas Milletvekilleri,  İl, ilçe, belde belediye başkanları ve teşkilatları yoğun bir çalışma yürütüyor. Meclisin tatil olması ile birlikte çalışmalarına hız veren Ak Parti, gidilmedik ilçe, kasaba, köy bırakmıyor. Sivas’ın sevilen milletvekilleri  Selim DURSUN, M. Habib Soluk,Hilmi Bilgin, Sivas Milletvekili Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ   Gittikleri her yerde büyük bir ilgi ile karşılaşıyor, Köylü ve Sivas halkı vekillerine güveniyor.

Vekillerimizden , Selim DURSUN Halkın artık gerçekleri daha iyi görmeye başladığını, yalanlarla halkı kandırmaya çalışanların söylemlerine kanmadıklarını belirtiyor. Anayasada değişecek maddelerin ayrıntılarını halka anlatmaya 15 Nisan’a kadar devam edeceklerini belirten Milletvekilimiz Dursun, Türkiye’de Sivas’ta yüksek oranda sandıklardan evet çıkacağını, Türkiye’nin daha büyük işlere imza atacağını belirtiyor. Vatandaşların maddeleri ilk zamanlarda ayrıntılı olarak bilmedikleri için haliyle kafalarının karışık olduğunu, ama gerek televizyon kanallarında, mitinglerde, ziyaretlerde Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın başta olmak üzere doğruları anlatınca kararsızlık büyük ölçüde kayboldu diyerek çalışmaların çok verimli olduğunu ifade ettiler.

Milletvekillerimiz  Sivas ve İlçelerinde sıkılmadık el bırakmamaya özen gösteriyoruz.Onlar için 24 saat az geliyor.Yetişemedikleri yerde köylerimize bizzat vekillerimiz telefon açarak seçmenle doğrudan temas kuruyor. Kafalarına takılan soruları birebir milletvekillerimiz cevap veriyorlar. Muhalif kanadın anlattıklarının yalan olduğunu anlıyorlar ve kararlarını devletin geleceği yönünde alarak, evet vereceklerini çekinmeden ifade ediyorlar.

Sivas Milletvekilimiz M.Habib Soluk meselenin parti meselesi olmadığını ifade ederken sözlerine şu şekilde devam etti: “Zira bu bir parti, ya da kişi meselesi değil, ülkemizin daha hızlı adımlar atmasının önünü açacak bir oylama olacak. İnsanlarımız akın akın  Sivas mitingine katıldı ve ilgi gösterdi. Hınca hınç doldu meydanımız. Bizler 15 Nisan akşamına kadar yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz, Allah’ın izni ile 16 Nisan akşamı sandıklardan güçlü bir evet çıkacaktır. Çünkü halkımız artık gerçekleri gördü. Ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları, koalisyonlarla ülkeyi hep geriye götüren sistemleri gördü. Bu oylama milletin oylaması olacak ve sandıklardan evet çıkacak.” Diye konuştu.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ