logo

SÜZGEÇ SİSTEMLERİ ÇATI SÜZGEÇLERİ Drenaj.‘’ Suya yön vermek bizim işimiz ’’.

‘’ Suya yön vermek bizim işimiz ’’.

Efe Teknik Yapı Eyüp Efe’den önemli bir hatırlatma. Yarının çevre koşulları için drenaj çözümleri. Suyun bu denli önem arz ettiği günümüzde,  yağmur sularının toplanarak, basit arıtma işlemi ile kullanıla bileceğini düşünenlerdenim. Yüzey sularını toplamak için farklı ve kesin çözüm. Drenaj kanalı, yüzey sularını tahliye etme amacı ile kullanılan bir hazır kanal sistemidir.

Sektörün  önde gelen firmalarından  olan Efe Teknik Yapı, Arge departmanının yeni tasarımları ile  üretim tecrübesini, şantiye ve bayii ağının da katkılarıyla, projelerinizde detay çözümüne olan katkısıyla, sektörüne aktaran Efe Teknik Yapı,  drenaj kanalları noktasal  süzgeç ürünleri serisi sunuyor. Kullanıldığı alanlar oldukça geniş. AVM’ler,  Restaurantlar, oteller ve kafelerde park ve garaj giriş çıkışlarında, kanalizasyon sistemlerinde, eğlence ve spor merkezlerinde, atık istasyonlarında, oto yıkamalarda benzin istasyonları ve benzeri birçok yapıda sıkça kullanılmaktadır.  Ayrıca drenaj kanalları bahçelere, havuz kenarlarına kolaylıkla döşenebiliyor.

Ürünlerimizi Mutlaka İnceleyin.

http://www.efeteknikyapi.com/index.php?sid=12

Drenaj kanallarımız dinamik ve statik yüklere mukavemet sağlıyor. Polimer Beton Kanal Sistemi’nin en önemli özelliği; ekonomik olmasının yanı sıra, sağladığı uygulama kolaylığı ve estetik çözümdür. TS1433 standardında imalatı yapılan ürünler çeşitli ızgara seçenekleri ile duktil döküm 304 kalite paslanmaz, galvaniz ve kompozit ızgara seçenekleri ile. A 15 yük sınıfından c 250 yük sınıfına kadar  dayanabilecek kapasiteye sahip. Kullanımı oldukça kolay olan kanallar isteğe göre imalatı yapılmaktadır. Kanallar modüler şekilde kolay montaj için tasarlandığı için gerektiğinde dereceli veya dönüş elemanları ile monte edilebiliyor.Sonlama kapağı, yaprak / pislik tutucusu, köşe parçası ve çıkış bağlantı aksesuarları ile yaya yollarından, bahçelere ve havuz kenarlarına kadar çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Yüzeysel alanlarda suyla ilgili yaşanan teknik problemlerini çözmeye yönelik tasarlanmış bir ürün, ağırlığı minimumda tutarken sıra dışı bir dayanım ve sağlamlık gösteriyor.‘’ Suya yön vermek bizim işimiz’’.http://www.efeteknikyapi.com/index.php?sid=12
Share
#

SENDE YORUM YAZ