logo

Bütün takipçilerimize teşekkür ederiz!

Takipçilerimize Teşekkürler…
ask

www.koyulhisar.com Haber Olarak 16 yıldır ilçemizde Yerel Basın Olarak Hizmet vermekteyiz. Açıldığımız günden bugüne bizi takip eden okurlarımıza canı gönülden teşekkür eder saygılar sunarım. Bu görevi bugüne kadar şahsım olarak sürdürdüm.” Editör ve Muhabir arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim bütün emek onların ”. En büyük takdir okuyucularımızın. Okuyucularımız, hemşehrilerimizin sevgisi bizlere güç verdi.

 

yüzlerce hemşehrimizi  ülkeler arasında yakınlarıyla tanıştırdık memleketimizde yakın akrabalarıyla buluşturduk. Gençlerimizin okuyucularımızın bir çok sorunlarıyla yakından ilgilendik.

 

İstatistik Raporuna göre www.koyulhisar.com Haber sitemizi ziyaret…  Aylık on binlerce hemşehrimize ulaşıyoruz.

 

2013 yılı içerisinde İstatistik Raporuna göre Koyulhisar.com Haber sitemizi ziyaret eden sayısını siz değerli okurlarımızla paylaştık. 2014  yılı içerisinde İstatistik Raporuna göre Koyulhisar.com Haber sitemizi ziyaret edenlerin sayısı oldukça fazla dikkatlerimizden kaçmıyor. Toplamda : Ocak Ayında 53 bin 421 kişi, Şubat Ayı 63 bin kişi, Mart Ayı, 63 bin 67 bin kişi. Facebook sayfamızda 744 Üyemize ulaştık. Günlük, haftalık aylık haberlerimizi paylaşıyoruz..

 

İstaistik Rapor Grafiği: Mavi alanlarda bulunan Ülkerlerde haber sitemiz ciddi bir okunma gerçekleşti.

 

rapor4

 

Çalışmalarımızda açık kimliğimize mutlaka ulaşırsınız. Sosyal Medya üzerinde okuyucularımızın bizi yakından tanıması için mutlaka gerçek hesap ve resmimizi açık yayınlarız. Bizim mesleğimiz bilşim sektörü, bilişim güvenliği bizim mesleğimiz.

face

Sayfa Görüntüleme Sayısı Dakika Bazında..  Görüntülerimiz resimlerde mevcut..

2013 Yılı İçerisinde En Çok Okunan ilk 10 Haberimiz

Sosyal Medya Üzerinde Toplam Sayımız

Facebook Normal Sayfamız:745 Kişi.  Facebook sayfamızı sizlerde kendi sosyal medya üzerinden paylaşın.Arkadaşlarınıza davet gönderin.

Facebook Hayran Sayfamız: 1,091 Kişi

Facebook Grubumuz: 745 Kişi

Twitter Sayfamız: 314 Kişi

 

16 yıldır haber sitemiz yayında. Kendi haberimizi kendimiz servis ettik.Koyulhisarda yaşayan dahil haberi bizden duydu.Vereceğpimiz örnek çok. ” Yakın temas içinde olduğumuz muhabir arkadaşlarımız kendilerini biliyor ” onlara ayrıca teşekkür ederim. İlerleyen günlerde 2013 yılında yapmış olduğumuz haberleri özet şekilde en çok okunan haberleri siz değerli okuyucularımızla email üzerinden paylaşacağız.

Takipçilerimize, bizi beğenerek sabırla okuyan okurlarımıza canı gönülden teşekkür eder saygılar sunarım.Tabi okuyup çevresiyle paylaşan ayrıca fanatik takipçilerimiz var muhabirliğe meraklı genç kardelerimiz var.

Bizi Takip Etmeye Devam Edin Tarafısız Haberin Adresi Gerçeği Yansıtan Haber Sitesi çok farklı çalışmalarıyla sizlerle olmaya devam edecek.

Bize ulaştırmak istediğiniz haberlerinizi ve Reklamlarınız İçin koyulhisargazetesi@gmail.com adresine göndere bilirsiniz.

Haber sitemizin yaşatılması hepimizin ortak sorumluluğudur.

 

Koyulhisar.com Kelkit Vadisi’nde gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. En güzel konular, en yeni haberler ile taraftar değil, tarafsız olmaya devam ediyoruz.

Gücünü okuyucudan alan internet gazeteciliğinde Türkiye’de ilk haber sitesiyiz. 16 yıldır sizinle birlikteyiz.

Biz Büyük Bir Aileyiz.

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ