logo

” Kimsenin Yapamadığını Sanatçı Yusuf Fenerci Yaptı ”

Pazar akşamı Ekim Tv de canlı yayın konuğu olduk. Yusuf Fenerci’nin sunduğu programda Kelkit Vadisi’nin yerel gazetecileri bir araya geldi. Program Kelkit Vadisi olunca,yerel gazeteciler konuk olunca ilgi büyük oldu. Ancak programda adeta zamanla yarışıldı. Süre yetmedi gibi bir şey. Programa  Sms yağdı desek yeridir. Programa ilgi gösteren Koyulhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Epsileliye Sms gönderen izleyicilerimize yakın dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. Dolu dolu bir program oldu. Kelkit Vadisi’nde Koyulhisarın birliği ve huzuru her zaman olduğu gibi yine programda  örnek oldu.

Yerel basın tarafından Program içerisinde bölgede hastane yetersizliği gündeme gelince, Suşehrinde yeni devlet hastanesi  binasının proje ihalesinin yapıldığı bildirmek onaylandığını söylemek bize nasip oldu. Yine verdiğimiz diğer bir müjde  AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Ekrem Erdem’in bölgemizde çalışmaları ve  hizmetleri çok yakın takip etmesi, yapılacak projeler arasında bulunan Kelkit Vadisi’nde kamping yapılacak plajları konuştuk.

Koyulhisar İlçemizin Kelkit Vadisi toplantılarında her zaman hazır olduğunu ve katılacağını yeniledik. Vadinin gözde İlçesi Koyulhisar. Programın gözde sanatçıları Türküler dünyasında Üçüz kardeşler oldu. TRT İstanbul Radyosu Türk Halk müziği Gençlik korosunda olan ” Üçüz kardeşler ”. Nalan, Nazan ve Nazlı Armağan kardeşler…Konukları, ekran başında izleyenleri adeta büyülediler. Ben inanıyorum bu kardeşler gelecekte adından çok söz ettirecekler. Kendilerine başarılar diliyorum.

” Kimsenin Yapamadığını Sanatçı Yusuf Fenerci  Yaptı ”

Yusuf Fenerci, uzun yıllar sonunda diğer sanatçıların başaramadığı olayı görerek ilk defa kültür ve sanat ağırlıklı bir programa basın mensuplarına değer vererek programına davet etti ve basın mensuplarının fikir ve düşüncelerini alarak programa renk ve kalite kattı.sms ler yağmur gibi aktı.  ” Yapınca oluyormuş ” demek ki diyen seyirciler hem gündem ile bilgi aldılar hemde sanatçıların söylediği türküler ile keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Programa www.koyulhisar.com Genel Yyaın Yönetmeni Selim EFE, Giresun Medya platformu Başkanı Sadi Toygar, Çamoluk haber Kazım Karaçoban, Gümüşhane Gündem Gazetesi Adem Kaya , Ordu Mesudiye Gazetesi Namık Kemal Tuncer ve Akıncılar sosyal medya platformu Başkanı  Murat Can katıldılar. Yusuf Fenerci basın mensupları ile sohbet ederek önümüzdeki haftalar içinde yeni projeleri olduğunu ve basın mensuplarını tekrar davet edeceğini  belirtti. Bizde İlçe olarak destek vereceğimizi açıkladık. Ekim Tv Ailesini, Yusuf Fenerci’yi ev sahipliğinden dolayı tekrar tebrik ediyoruz.

Programın seyirciler tarafında da ilgi çekici hadiseler yaşanmış sonradan öğreniyoruz. Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz  programı tesadüf sonucu izliyor. Akşam evde kanalları karıştırırken programımızı görüyor ve izlemeye başlıyor. Kendisi sms de gönderiyor kendisine teşekkür ederiz.

 

www.koyulhisar.com 19 yıldır birlikteyiz…

www.koyulhisar.com

Ahmet Erim EFE

Yıllar önce Yusuf Fenerci ile Mava Karadeniz Tv de yaptığımız program ne demiştik. Mesudiye Kelkit Vadisi’nden ayrı değil demiştik. Aradan geçen 10 seneden sonra yine aynı sözümüzdeyiz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ