logo

Siyaset Ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu.

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI İSTANBUL İL MÜDÜRÜ ÜMİT ÜNAL’IN MUTLU GÜNÜ.

Siyaset Ve İş Dünyası Bu Düğünde Buluştu.

Düğüne iş, siyaset ve cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ümit Ünal’ın kızı Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen nikah töreni sonrasında Ulaş Federasyon Başkanı, 15 Temmuz Gaziler Platformu Başkanı Erol Bulut’un oğlu ile hayatını birleştirdi. Gelin ve damadın nikahını ise Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz kıydı.

 

Siyaset, Sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve iş dünyasından bir çok davetlinin katılım sağladığı düğünde gelin ve damadın nikah şahitliğini bir önceki dönem AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul milletvekili Ekrem Erdem, eski bakanlardan Egemen Bağış,AK Parti  İstanbul milletvekili Abdullah Güler, Hasan Turan, Sancaktepe Belediye Başkanı ve İstanbul Sivas Konfederasyon başkanı, Sivas Platform başkanı İsmail Erdem, eski Sivas milletvekillerinden Selami Uzun nikah şahidi oldu.

Nikah sonrası halk oyunları ekibi de gösteri sundu.

 

 

www.koyulhisar.com olarak yeni evlenen genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk dilerken, her iki aileyi de gönülden tebrik ediyoruz.

Ümit Ünal Kimdir?

1968 Sivas doğumlu. Evli ve dört çocuk babası. 1991 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık Mimarlık Yüksek lisans 1999-2000 Marmara Üniversitesi Orta Doğu Araştırma Enstitüsü (Siyasi Tarih ve Uluslar arası ilişkiler, ABD ), İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık ABD Kent çalışmaları ve yönetimi, Ümit Ünal’ın Ulusal ve uluslar arası sempozyumlarda ‘’Şehir ve Mimari ’’ üzerine birçok bildirileri yayınlanmış olup, yerel yönetimler üzerine çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Sultanbeyli İmar Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü ve Planlama. İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden AK Parti 25.dönem İstanbul Milletvekili Aday adaylığı için istifa etmişti. Türkiye’nin önemli STK larında Kurucu ve yönetim kurulu üyelikleri bulunmaktadır. Kısa zaman önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü görevine getirildi. Başarılı çalışmalara imza atıyor. Hemşehrileri tarafından çok sevilen bir isim.

www.koyulhisar.com

SELİM EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ