logo

04 Ocak 2014

Vedat Canan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu.

AK Parti Koyulhisar eski ilçe yönetim kurulu üyesi,  Stk larda hizmette sınır tanımayan başarılı isim Koyulhisar Ziraat Odası Başkanı Vedat Canan Sivas İl Genel Meclis üyeliği için resmi başvurusunu yaptı.

Koyulhisar Ziraat Odası Başkanı Vedat Canan’dan samimi sohbet

Koyulhisar da çok aktif olan  Vedat Canan, önümüzdeki yerel seçim için öne çıkacak belediye başkanı adayını destekleme konusunda samimi bir açıklamada bulunup, “ Kim bir adım öndeyse onunla yürümemiz gerek ” dedi. Bizim inandığımız değerler bir çizgimiz var bir davamız var dedi.

www.koyulhisar.com ‘a açıklamada bulunan Vedat Canan, önümüzdeki yerel seçim için aday adayı olan partilileriyle ilgili görüşlerini aktaran Canan, “ Bizim bir davamız var. Ben bu davamızda samimiyim. Bu davanın samimiyetini sürdürecek kardeşler topluluğunun oluşmasını sağlamak istiyorum ” dedi.

Seçimde aday olarak gösterilecek aday adayı konusunda, “ Kiminle bir adım önde, kiminle bir oy fazla isek onunla yürümek isterim” diyen Vedat Canan şöyle konuştu:

“Sivas ve diğer ilçelerimizde çok kıymetli aday adayları var, hepsi ayrı bir değer. AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayımız Sami Aydın Kim öndeyse onunla yürümemiz gerek.  Sivas’ı inşallah bu sefer AK kadrolarla buluşturacağız.

Bizim bir davamız var, bu dava zor durumda kalmış bireylerin ayağa kalkmasıdır. inşallah Sivas’ta bu dava ayağa kalkacak. Bu dava Türk halkının davası olmaktan çıkıp, dünyada mazlum halkların davası haline geldi. Sadece bir ‘one minut’le mazlum ve Müslüman halklar, kendilerine baskı uygulayan güçlere direnen bir halkın olduğunu gördü. Onlarda bir umut doğdu ve ayakta durmaya çalışıyorlar. AK Parti davası böyle bir davadır. Bu davanın yürüyebilmesi için samimiyet lazım. Bu samimiyet halkla, Başbakanımızın karşılıklı samimi güven duygusuyla devam ediyor. Ayrıca bir de kardeşlik hukuku var. Bu sayede kendi ülkesi ve ülke dışındaki insanları samimi, gönüldaş yapmıştır.”

“BİZ MÜCADELE EDECEĞİZ ZAFERİ ALLAH VERECEK”

Türkiye’den bütün dünyaya açılan ellerin, atılan adımların Sivas’tan başladığını ifade eden  Vedat Canan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

Sivas bu sefer AK Kadrolarla buluşacak, güçlü olacaksın ki iktidarına destek olasın. Mutlak zaferi veren Allah’tır. Ben bunu bilirim buna inanırım.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ