logo

www.koyulhisar.com ‘un Başarısı Ödüllendirildi.

www.koyulhisar.com ‘un Başarısı Ödüllendirildi.

Koyulhisar’a yönelik olarak 16 yıldır kesintisiz bir şekilde yayın yapan www.koyulhisar.com sitesinin başarısı bir kez daha ödüllendirildi.

2

Koyulhisar’ın dünyaya açılan penceresi konumundaki site, doğru ve ilkeli haberciliğiyle adından söz ettirmeyi başarıyor. İlçeye yaptığı hizmetler ve tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı daha önceki yerel yönetimlerce ödüllendirilen www.koyulhisar.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Selim Efe’ye bu kez de Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli tarafından bir teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

Aldığı plaketle duygulu anlar yaşayan Selim Efe, “Bu ödülü almamıza vesile olan www.koyulhisar.com ‘un değerli okuyucularına şükranlarımı sunuyorum. İlçemizi var gücümüzle tanıtmaya devam edeceğiz. İlkeli ve objektif yayınlarımızdan dolayı bütün yerel yöneticilerimiz sitemizi beğeniyor” diye konuştu.

Uzun yıllardır www.koyulhisar.com haber sitesini yayında tutan Selim Efe, aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerde de aktif olarak görev alıyor. Üyeleri arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in de bulunduğu İstanbul Dostluk Derneği’nin Basın Danışmanlığı görevini de sürdürüyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ