logo

30 Mayıs 2018

Yeni Kaymakam Mücahit ÖZTÜRK Göreve Başladı!

İçişleri Bakanlığımızın 16/05/2018 tarihli görevlendirme onayı ile İlçemize Kaymakam Vekili olarak görevlendirilen Mücahit ÖZTÜRK 26/05/2018 tarihinde göreve başlamıştır. Hayırlı ve uğurlu olsun. Rabbim mahçup etmesin. İlçemize hoş geldiniz. Koyulhisar yiğidolar diyarı.

 

Sizlerde memleketimizi en az bizim kadar çok seveceksiniz.

Son kararname ile Koyulhisar ilçesine atanan Kaymakam Sayın Mücahit ÖZTÜRK  göreve başladı.

Kaymakam ÖZTÜRK’ün göreve başlaması nedeniyle ziyaretçileri eksik olmuyor. İlçe esnafı, resmi kurum amirleri ve vatandaşlar hayırlı olsun temennisinde bulunuyor.

Kaymakam Mücahit ÖZTÜRK, ” Koyulhisarda görevime başladım. Görevim süresince Koyulhisar için, ülkem için elimizden geldiği kadar fazlasıyla işle ilgili ne biliyorsak en verimli en iyi şekilde çalışacağız. Bunda da herkesin yardımını bekliyorum. Kapımız herkese açık. Koyulhisar halkına sonuna kadar açık olacak. Ülkemizin geçtiği bu önemli dönemde mümkün olduğu kadar birliğimizi, beraberliğimizi, dirliğimizi koruyup, bu süreci en iyi şekilde atlatarak bütün enerjimi bundan sonra Koyulhisar için vereceğim” diye konuştu. İlçe Kaymakamımız Sayın Mücahit ÖZTÜRK’e teşekkür ediyor, yeni görev yeri olan İlçemizde üstün başarılar diliyoruz.

 

Mücahit ÖZTÜRK KİMDİR?

1991 yılında Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Reşadiye’de tamamladıktan sonra 2014 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2015 – 2018 yılları arasında Ankara Büyükşehir Belediye Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptı. 2018 yılında Kırıkkale Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kırıkkale İli’nde Valilik Stajını, Kayseri İli Bünyan İlçesi’nde Refiklik Stajını tamamladıktan sonra 16.05.2018 tarihli İçişleri Bakanlığı Olurları ile Koyulhisar Kaymakam Vekilliği görevine atanmıştır. Kaymakam Vekili Mücahit ÖZTÜRK evlidir. Edebiyat ile de yakından ilgileniyor.

Bizlerde İstanbul’da emrindeyiz.

www.koyulhisar.com

Selim EFE

20 yıldır birlikteyiz. Gerçekten haber verir…

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ