logo

Dile kolay, 16 yıldır birlikteyiz…

Sevgili dostlar,uzunca bir aradan sonra artık yeni bir haber sitemizle sizlerleyiz. Sizlerle beraber olmanın mutluluğunu her daim yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Koyulhisar ismiyle facebook sayfamızı oluşturduk. Kısa zamanda 572 kişiye ulaştık. Sizlerde Sosyal Medyada arkadaşlarınıza haber sitemizi tavsiye edin. www.koyulhisar.com ’a siz değerli okurlarımızın göstermiş olduğu teveccüh sayesinde çok ciddi bir okuyucu potansiyeline ulaştı. Bu sizin başarınız..

 

Bizlerin ne kadar doğru bir iş yaptığının bir kanıtı olarak, her geçen gün okuyucu sayısını artıran Koyulhisar.com büyük bir heyecan uyandırdı. Bu yükselişi kendimize ölçü alıyor ve yılmadan usanmadan yolumuza ilk günkü aşk ve şevkle devam ediyoruz. Kısa sürede yakalanan bu başarı, her geçen gün bizlere, sanki bir mecburiyet veya bir sorumluluk duygusu yüklüyor. Amacımız; sadece siz değerli hemşehrilerimize, memleketimizde meydana gelen gelişmeleri günü gününe aktarmaya çalışmak ve değerlerimizi daha çok ön plana çıkarmaktır. 16 yıldır sizinle birelikteyiz habercilikten ” daha fazlasını veriyoruz ” Memleketimizin güzelliklerini bütün dünyaya birlikte sergiliyor ve okutuyoruz.

 

Pozitif  ve internetmedyası  habercilik anlayışı ile Koyulhisarda ve dünyanın her bir köşesinde önemli okuyucu kitlesine ulaşan haber sitemiz, akademik kariyeri olan ve toplum tarafından kanaat önderi olarak kabul edilebilecek saygın kişilerin katılımıyla yazar kadrosunu da güçlendirecek ve yoluna devam edecek.
Sizler destek verdikçe, bizlerde yolumuza devam edeceğiz.
Selam ve sevgilerimle
Selim EFE
selimefe@koyulhisar.com
Not:Makale ve yazılarınızı bekliyoruz.
Share
#

SENDE YORUM YAZ