logo

01 Aralık 2013

ESTETHİCA İLE MEME BÜYÜTME VE DİĞER UYGULAMALAR HAKKINDA

 

Estethica Sağlık ve Güzellik Merkezi ile en kaliteli meme büyütme uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Göğüsler, kadınlar için en özel uzuvlarıdır. Kadın olmanın, dişiliğin simgesi olan memelerin, dolgun, dik ve iri görünmesi bayanların kendilerine olan güvenlerini sağlamaktadır. Öte yandan, iri ve dolgun göğüsler, her zaman erkeklerin de beğenisini kazanmaktadır. Bu nedenle, her kadının hayalidir. Ancak, genetik faktörler, kilo kaybı gibi nedenlerle bazı hanımların çok küçük göğüslere sahip olması mümkündür. Bu durum, kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerine neden olmamalıdır. Estethica ile kaliteli ve profesyonel ellerde, çok başarılı uygulamalar ile dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz.

 

Meme büyütme operasyonlarında, silikon denilen ve insan dokusuna çok yakın olup, kesinlikle yan etkisi olmayan malzemeler kullanılmaktadır. Estethica kapsamında yapılan ameliyatlarda, öncelikle başvuran hastaların ön tetkikleri estetik şekilde yapılmaktadır. Kan testleri ile çeşitli incelemeler yapılmadan kesinlikle operasyona başlanmamaktadır. Öte yandan, estetik cerrah, başvuran ve operasyon yapılacak hastaya, vücuduna en uygun ölçüde ve nasıl uygulama yapılacağını da detaylı şekilde anlatılmaktadır. Bu sayede, ameliyat sonrasında, hasta için bir sürpriz olmamaktadır.

 

Meme büyütme ameliyatları yaklaşık olarak, uygulamaya göre, yarım saat ile 1,5 saat arasında sürmektedir. Hasta, bir gece konaklama yapabilmektedir. Öte yandan, ameliyat sonrasında ağır kaldırmamak ve kolları kaldıracak ve zorlayacak egzersizler yapılmayacak şekilde günlük yaşama devam edilebilir. Bunun dışında, günlük yaşamı kısıtlayacak uygulamalar olmamaktadır.

 

Klinikte, meme büyütme ve göğüs ile ilgili diğer uygulamaların dışında, çok sıkıntı verebilen nasır için nasır tedavisi, kulakların düzeltilmesi için kulak estetiği gibi birçok farklı uygulama ve tedavi de yapılmaktadır. Klinikte, medikal el ve ayak bakımı, saç ekimi, ağız ve diş sağlığı, sağlıklı yaşam, bölgesel zayıflama, dermatoloji ve medikal estetik, akupunktur, estetik ve plastik cerrahi, kalıcı makyaj, kadın hastalıkları, genel cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi uygulamalar yapılmaktadır. Kliniğin hijyenik yapısı içinde en temiz uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte, uzman kadro operasyon ve tedavi sürecinde en kaliteli sonuçları almanızı sağlayacaktır. Bunların yanında uygun ücretlerle bütçenizi sarsmadan tedavi olabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ