logo

Güzellik baktığın şeyde değil.

Güzel bakıp güzel görmek.

Güzel bir rüyayı gerçekleştirmenin ilk adımının uyanmak olduğunun bilincindeydik. İlk kez bu fikri dillendirdiğimde anlamlı bir heyecan sarmıştı içimi. Çünkü samimiydik, kararlıydık, inançlı ve inatçıydık. 16 Yıl önce böyle bir projeye ciddi bir ihtiyaç olduğunun farkındaydım.

www.koyulhisar.com Teknolojiyi çok yakın takip ediyor. Artık mobil uygulamalarına geçiyor..

15 yıl önce haber sitemizi kurduğumuzda parmak kadar  sayılı internet haber siteleri mevcuttu. İlçemizde ilk internet radyosunu kuran ve yayın yapan haber sitesiyiz. E-bülten haberciliğini ilk başlatanda biziz. Binlerce hemşerimize ulaştık. Çalışmalarımız yerel basının dikkatini çekmeye devam ediyor ayrıca yerel haberlerde kaynak gösterilerek ulusal basının yakından takip ettiği haber sitesi olduk. Haber ajanslarından önce bölgesinden kendi imzasıyla ilk haber servis etmenin mutluluğunu defalarca yaşadık. İlçemizde karasal yayın yapan radyo kurulmasında büyük sorumluluk üstlendik ve başardık. ( Ekin Radyo 94.3 ) Kelkit Vadisi’nde en çok okunan haber siteyiz. Cuma günü haber sitemiz bir uygulama ile artık internet üzerinden görüntülü görüşmeye başladı. Kelkit Vadisi’nde ilk görüntülü haberleşmeyi sağlayan haber sitesi ünvanını kazanmış oldu. İstanbul ve Ankara iki farklı uzak şehirden mobil uygulamalarında ücretsiz görüntülü görüşmemizin fotoğraflarını siz değerli okuyucularımızla paylaştım.

En büyük katkı siz değerli okuyucularımızın, yaşadığınız dünyayı bulunduğunuz İlçeyi daha anlamlı kılmak adına güzelliğe ortak olun. Güzel bakın. Daha güzel bir yarın için mücadele veren her samimi güzelliğin içinde Koyulhisar.com emek ve çaba harcayacaktır. 15. yılımızı doldurduğumuz şu günlerde bu süreçte bizi takip eden ve manevi destek sağlayan 47 bini aşan ziyaretçi sayımız bizleri mutlu etmiştir. Çalışmalarımıza güç ve kuvvet katmaktadır.

Koyulhisar için yapılan en dikkat çekici ve faydalı projelerden biri de www.koyulhisar.com’dur diyebiliriz. Bugün kim ne düşünürse düşünsün koyulhisar.com olarak yayına başladığımız günden beri bu projede çok güzel işlere imza attık. www.vadigundem.com www.sariyergundem.com. Hatta gözlemledik ki kimilerine gizliden gizliye hatta açık olarak örnek ve ilham kaynağı bile olduk. Artık herkes biliyor ki burada, eğitim ve gelişim, tanıtım adına ciddi, olumlu ve güzel adımlar atan bir platform var. Ve bizde biliyoruz ki, asıl derdi ve gerçek amacı bu yörenin eğitimi ve gelişimi olan her samimi birey bu platforma destek olmakta ve sempatiyle bakmaktadır.

Güzel bakıp güzel görmek, Güzel düşünen hayatından lezzet alır.

Önemli olan üretmek, katkı sağlamak, faydalı olmak, hayırlı işler yapmaktı. İşte www.koyulhisar.com ve www.sariyergundem.com pozitif katkı, üretken fikir, yapıcı ve yaratıcı eleştiri, düşünen ve düşündüğünü ifade eden beyinlere, çalışkan ve samimi vatandaş ve eğitimcilere olan inancı ile yola çıktı, “Bismillah” dedi.

Kazancımızın ne olduğunu soranlara, kazancımız maneviyattır. Yapılan güzellikleri balık bilmez ise Halik bilecektir.
Ancak ve ancak güzel bakan gözler güzeli görür. O güzel gözler bu süreçte gördüler ki www.koyulhisar.com; www.sariyergundem.com kişi, kurum, proje, büyük, küçük ayrımı yapmadan her samimiyet dolu güzelliği yansıtmıştır ve sayfalarına taşımış hemşerilerine ulaştırmıştır. Muhakkak bu süreçte gözden kaçırdığımız, ulaşamadığımız güzellikler olmuştur.

Dileğimiz, beklentimiz güzel bakan gözlerin çoğalmasıdır.

Artık uzaklar bizim için çok yakın.

Alevleri söndürmeye çalışan serçe hikâyesini çoğumuz biliriz:

Çıkan orman yangınında ormandaki diğer canlılar alevlerden uzak yerlere kaçmaya çalışırken, minik bir serçenin ağzında taşıdığı damla damla suyu gören dostları meraklı gözlerle serçenin ne yaptığını sorar. Serçe ağzında taşıdığı suyla alevleri söndürmeye çalıştığını söyleyince dostları hep bir ağızdan güler ve alay eder. “Hiç o yangın senin taşıdığın damla damla suyla söner mi?” der. Serçe ise onları hiç umursamadan: ” Benim elimden gelen budur. Hiç olmazsa ben elimden gelen çabayı gösteriyorum.” der.

 

Sizde bu minik serçeye kulak verin, yaşadığınız dünyayı bulunduğunuz İlçeyi daha anlamlı kılmak adına güzelliğe ortak olun. Güzel bakın. Daha güzel bir yarın için mücadele veren her samimi güzelliğin içinde

www. koyulhisar.com. 15.Yılımızı doldurmaya yaklaştığımız şu günlerde bu süreçte bizi takip eden ve manevi destek sağlayan aylık 45 bini aşan ziyaretçi sayımız bizleri mutlu etmiştir.

Kazancımızın ne olduğunu soranlara, kazancımız maneviyattır. Yapılan güzellikleri balık bilmez ise Halik bilecektir.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ