logo

31 Aralık 2013

Hacı Mustafa Aydoğdu sevenlerini korkuttu!

 

Eğitim Gönüllüsü Hayırsever İşadamı Değerli büyüğümüz Hemşerimiz Hacı Mustafa Aydoğdu Festival alanında sevenlerini korkuttu.

Festival alanında rahatsızlananan Medarı İftiharımız Hayırsever İşadamı Değerli büyüğümüz Hemşerimiz Hacı Mustafa Aydoğdu..

Onları festival alanında başka bir hastaya müdahale ederken görüntülemiştim.. Teşekkürü hak ettiler.

İşte o kahramanlar.. İlk Müdahaleyi Olay Yerinde Yapan 112 Ekipleri.

İlk müdahaleyi Festival alanında hazır bekleyen, olay yerinde nöbetçi sağlık ekipleri yaptı. İlçemizin gururu o bizim doktorumuz kendi çocuğumuz Dr.  İrfan Epsileli yaptı. Müdahalede 112 ekipleri zamanla yarıştı. Festival alanından acil bir şekilde İlçe hastanesine kaldırılan burada yapılan müdahaleden sonra 112  Dr. İrfan Epsileli ile birlikte Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Araştıma Hastanesine kaldırılan Hacı Mustafa Aydoğdu birgün gözetim altında kaldı sonra Uçak ile İstanbuş’a döndü. 112 ekipleriyle özel görüşmemizde adeta zamanla yarıştıklarını biliyoruz. Haberi ” Sosyal Medya ” daPaylaştığımda çok sayıda telefo aldım.Mustafa Aydoğdu bey’e ulaşmaya çalıştık telefonlarına  ulaşamamıştık, dün akşam Hacı Mustafa Aydoğdu bey bizi arayarak Müjdeli haberi kendisi verdi. Bütün sevenlerine başta 112 ekiplerine ve Doktor İrfan Epsileli bey’e teşekkürlerini iletti. Zamanla yarıştıklarını yeniledi.Bizde tekrar www.koyulhisar.com ailesi olarak kendisine şifalar diliyor geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Rahatsızlanmadan bir saat önce çektiğim çok özel resmi.. Resim www.koyulhisar.com haber sitesine şahsıma aittir. Hacı Mustafa Aydoğdu geldiği yerleri arkasında bıraktığı dostlarını hiçbir zaman unutmadı.

Farkımız ve farkındalığımız.

İlçe hastanemizin başarılı çalışmalarını ve hizmette gösterdiği önemini birkez daha görmüş olduk.

Hastanemizde hizmet eden başarılı doktorlarımızın ve başarılı personelimizin diğer haberleri. Hastanemizi ve personelini başarılı buluyorum.
http://www.koyulhisar.com/haberler.php?op=Haber&hid=2425&kid=4

Share
#

SENDE YORUM YAZ