logo

Konutta dev kampanya ev sahibi yapacak!

Konutta dev kampanya ev sahibi yapacak…

Yerli ve Milli bir kampanya oldu.

Gayrimenkul sektörü, yeni kampanya ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘döviz ve altınınızı bozdurun’ çağrısına da yanıt veriyor. Bu Kampanya vatandaşı ev sahibi yapar.  Bu sayede ‘’ yerli ve milli ‘’ bir kampanya ile ekonomiye iki taraflı katkı sunulması amaçlanıyor. Ev almak isteyenlere büyük fırsat sağlıyor.

 

Koyulhisarlı hemşehrimiz Özcan TOZAR ‘’ GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK ‘’

Reliance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tozar

 

Reliance inşaat  Kağıthane’de yapı kalitesi ile kentsel dönüşümde yeni projeler üretmeye devam ediyor… Güven inşaa ediyor!

Kampanyanın hayata geçmesine öncülük eden gayrimenkul sektörünün Usta ismi Kağıthane’nin gururu  Reliance inşaat yönetim kurulu başkanı TOZAR, yapmış oldukları kampanyanın önemine dikkat çekti. Ekonominin ve sektörün zor dönemlerinde yaptıkları kampanyaya dikkat çekerken, “ Türkiye’nin zor durumda kaldığı her seferde el ve güç birliği yaptık.Yapmaya devam edeceğiz.  Şimdi yine sektördeki durgunluğu aşacağımıza eminiz. Alım gücü zayıflayan vatandaşlarımıza sıcak bir yuva kazandırmanın gayreti ve bilincinde olduk ” diye konuştu.

Özcan TOZAR “ Ülkemize olan sorumluluk bilinciyle daha çok çalışarak ülkemize olan katkımızı artıracağız. Sektörde önemli bir hareketlilik, ekonomiye önemli bir katkı oluşturuyoruz. Vatandaşların daha uygun koşullarda ev sahibi olmalarını sağlayacağız ” dedi.

RELİANCE İnşaat‘ın Kağıthane’de üzerinde iki yıldır çalıştığı Saklı KENT projesi görücüye çıktı. Dış cephesi mozaik şeklinde inşa edilecek projede, balkonlu daireler, teraslar, geniş peyzaj alanı ve sosyal donatılar yer alacak. Ön satış sürecinde avantajlı fiyatlarla lanse edilen projenin, ilk iki etabında satışlar başladı. Ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız Mutlaka ziyaret edin. Sormadan geçmeyin… Kağıthane’de binlerce hemşehrimizi sevindiren önemli projelere imza atmış AĞABEYİMİZ’in yeni başlayacağı Lansmana özel indirimli fiyatlarla satışa çıkan yeni konut projeleri fiyatta olduğu kadar ödeme seçenekleri ile de alıcısının yüzünü güldürecek.

Bu kampanya kaçmaz!

Adres: Merkez Mahallesi Kemerburgaz Cad. No:50  Kağıthane – İstanbul  34406 Tel: 212 321 91.81

Share
#

SENDE YORUM YAZ