logo

KOYULHİSAR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN EPSİLELİ GÖREVİNE BAŞLADI.

KOYULHİSAR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN EPSİLELİ GÖREVİNE BAŞLADI.

MHP’den Koyulhisar Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Epsileli yeni görevine başladı. 30 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Koyulhisar Belediye Başkanlığı seçimi kazanan Epsileli göreve başladı. Koyulhisar Belediyesi önünde düzenlenen ve çok sayıda vatandaşın katıldığı bir törenle göreve başlayan Epsileli, yapılan duanın ardından başkanlık makamına geçti.

Tebrikleri kabul etti. Temsili olarak Başkanlık makamı mührünü kendisini ziyarete gelen AK Parti eski Belediye Başkanı İlhan Eren’den aldı. AK Parti adayı Eyüp Ayın ve ilçe teşkilatı ziyaret edenler arasındaydı. AK Parti teşkilatı ve AK Parti eski Belediye Başkanı İlhan Eren, Osman Epsileliye yeni görevinde başarılar diledi.

Eski Belediye Başkanı İlhan Eren ve AK Parti Adayı Eyüp Ayın ziyarette yaptığı konuşmada ,“ Seçimler ilçemizde çok şükür sorunsuz tamamlandı. Sorunsuz bir seçimlerden dolayı tüm siyasi parti adaylarına ve teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Artık yeni bir dönem başlıyor. İlçemiz hizmet bekliyor. Belediye başkanımızla birlikte yürek birliği yapacağız. İlçemizi çok iyi yerlere taşımak için gayret göstereceğiz. Osman Epsileli yaptığı konuşmada Belediyemizde çok deneyimli ve tecrübeli bir meclisimiz oldu. İlçe Başkanlığımız, belediye olarak elimizden gelen gayreti fazlasıyla göstereceğiz. Artık mesai mefhumu yoktur. Herkese aynı mesafede olacağız. Bundan sonra hizmetlerimize bakacağız. Başkan Epsileli, Mhp rozetini kalbine gömdüğünü ve tüm Koyulhisarlıların Başkanı olduğunu dile getirerek, “Daha güzel bir Koyulhisar için çalışacağız. Herkesin belediye başkanı olacağız dedik. O gün geldi” dedi.

Osman Epsileli, Kendisine destek veren herkese teşekkür etti. 30 Mart’ta oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Hiçbir ayrım gözetmeden herkese hizmet etmek için bu yola çıktık. Sorumluluğumuzun farkındayız. Görevimizin gereğini sonuna kadar yerine getireceğiz. Belediye, sizlere her zamankinden daha yakın olacak” ifadelerini kullandı. Başkan Epsileli, ziyarete gelen misafirlerini Belediye çıkışına kadar uğurladı.

 

www.koyulhisar.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ