logo

Koyulhisar Özel İdaresi Hizmette Sınır Tanımıyor!

Mahalli İdareler seçimlerinde sandıktan zaferle çıkan Muhtarlarımız  İlçe Özel İdare Müdürümüz Hacı Karalukçu’ya ayrı bir muhabbet sevgi besliyorlar… Muhtarlarımız Müdürümüzü ziyaret ettiğinde bizde oradaydık. O yıllarda çekindiğimiz fotoğraf karesinden.

Hemşehrilerimizden, Muhtarlarımızdan Özel İdare Müdürümüz Hacı KARAKULLUKÇU ve Personeline Açık Teşekkür…

Köylerimiz yapılan hizmetlerden çok memnun.

Kış ayında muhtarlarımızla telefonda konuşmuştum, yoğun kış şartlarında karla mücadele ederek köy yollarını açan Koyulhisar Özel İdare ekibine çalışmalarından dolayı Müdürümüz KARAKULLUKÇU’ya ve  Personeline Sosyal medya hesaplarından Muhtarlarımız teşekkür etmişlerdi.

 

İlçe Özel İdaresi 2017 yılı yatırım programı kapsamında Koyulhisar İlçesine ve Köylerimize çok sayıda hizmet götürdü. İlimizin en büyük yüz ölçümüne sahip ilçelerinden birisi olan Koyulhisar’da,  bütün köylerine ve mezralarına hizmet götüren İlçe Özel İdaresi, 2017 yılı bütçesini en iyi şekilde değerlendirerek kırsal altyapı alanında birçok sorunu çözüme kavuşturdu. Kaya ören köyünde yol genişletme çalışmalarından, Akseki Musaferiz grup yolu asfaltlama çalışması vb çok sayıda hizmeti devam ettiriliyor. İlçe Özel idaresi Kurum amiri Hacı Karakullukçu ve personel ekipler gece gündüz demeden çalışıyor. Kışın kapalı köy yolumuz olmadı.   

İçme suyu deposu bakım ve onarımları gerçekleştirildi.Bazı köylerimizde su projesi tamamlandı. Mescit,resmi bazı kurumlarımızın tamirat onarımı yapıldı. Köy içlerine kilit parke taşları döşendi. Geniş yüz ölçüme sahip ilçemizde 2017  yılı çalışma programı kapsamında köy ve mezralarımızın yol, su, kanalizasyon ve kilit parke taşı hizmetleri aralıksız devam ettiriliyor. Köylerimiz yapılan bu çalışmalardan menun  İlçe Özel İdare Müdürü Hacı Karakollukçu’ya açık teşekkürlerini ifade ediyorlar.

Koyulhisar Kaymakamlığımız, özel İdaresi, köylerde yol ve kanalizasyon çalışmaları yanında İlçe merkezinde de bir çok alanda hizmet üretmeye devam ediyor. Bizde zaman zaman şahit oluyoruz.Özel İdare personelinin büyük özveri göstererek çalıştığını görmekteyiz. Sosyal medyamızda yapılan bu çalışmaları anlık paylaştığımız oldu. 7/24 çalıştığına kar kış demeden şahit olduk.

İlçe Özel İdare bakımevinde geçtiğimiz yıllarda düzenlenen törende, Kaymakamlık hizmetlerinde kullanılmak üzere alınan yeni araçlar ile 2016 yılı yaz sezonunun açılışını yapmıştı.  İlçe Özel İdare Müdürü Hacı Karakollukçu, Koyulhisar İl Genel Meclisi üyeleri, İmar ve Bayındırlık Komisyon üyeleri ile çok sayıda personel katılmıştı.

 

 

WWW.KOYULHİSAR.COM

SELİM EFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ