logo

Kurtlar Vadisi’nin ‘Deli Hüsnü’sü Özcan TOZAR’a misafir oldu.

Kurtlar Vadisi’nin ‘Deli Hüsnü’sü Kağıthane ‘de Özcan TOZAR’a misafir oldu.

“Kurtlar Vadisi Pusu”da “Hüsnü Bey” ve “Deli Hüsnü” karakterini canlandıran ünlü oyuncu Adnan Erdoğan, Kağıthane’de Reliance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı kıymetli hemşehrimiz  Özcan TOZAR Bey’i ziyaret etti. Reliance inşaat Kağıthane’de yapı kalitesi ile kentsel dönüşümde yeni projeler üretmeye devam ediyor. TOZAR Kardeşler Sivas’ın Koyulhisar’ın Kağıthane’deki adresi.

Kağıthane’deki medarı-ı iftiharımız

Gerek yapım aşamasında gerek teslim aşamasında Reliance inşaat, bütün müşterilerine güven vermiştir. Bu güveni Kağıthane’de taçlandırmış, günümüze taşıyarak bu yolda devam etmektedir. Kağıthane’de Güvenin Adresi… 90 yılında temelleri atılan şirket. Bugün Relince inşaat ismiyle yeni projeleriyle hizmet veriyor. Güven İnşaaat adıyla  Marka olmuş, binlerce konut ve iş yeri  inşaa etti. On binlerce insanı  iş yeri ve ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği konsept mimari çalışmaları ile sektörde kendinden söz ettiren Reliance İnşaatKağıthane’de marka değeri için güçlü bir aracı niteliği taşıyor. Reliance İnşaat adıyla Kağıthane’de farklı bir konsepte yeni bir projeye hazırlanıyor!

Hemşehrimiz Yönetim Kurulu Başkanı  Özcan TOZAR’ın başarılarıyla gurur duyuyoruz… 

 

İnşaat ve Emlak gayrimenkul sektöründe kalite ve güvenilirliğin simgesi haline gelen Relıance İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Özcan TOZAR ve şirket çalışanlarını kıymetli hemşehrimizi Kağıthane’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlama misyonunu da üstlenerek İlçeye katma değer yaratan yatırımları hedef olarak belirlemiş görünüyor. Kendisini dün Ünlü Oyuncu Adanan ERDOĞAN ile birlikte ziyaret ettiğimizde çok önemli bilgiler edindik.

Kağıthane’nin geleceğini konuştuk.

Hemşehrimiz Özcan Tozar’ı çalışma ofisinde ziyaret eden ünlü oyuncu Erdoğan, yapımına kısa süre sonra başlayacağı projelerine hayran kaldığını belirtti.

Ünlü Oyuncu Adnan ERDOĞAN yaptığı açıklamada, “ Özcan TOZAR Bey’in misafiri olmaktan büyük keyif aldım. Yaptığı ve yapacağı projeler hakkında ilgi edindik. Tam bir Anadolu insanı. Sanata, sanatçıya önem veren bir kişilik. Tekrar bir araya geleceğiz. Misafirperverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Selim EFE Kardeşime ayrıca teşekkür ederim. Bizleri böylesine güzel,  güzide dostlarla bir araya getirdi.  Ünlü oyuncu Adnan ERDOĞAN, Özcan TOZAR ve Kardeşleri Aydın TOZAR, Vehbi TOZAR ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra  Kağıthane’den ayrıldı.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ