logo

Sivas iş ve siyaset dünyasını buluşturan düğün

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı YÜKSEL  oğlu Faruk YÜKSEL’ i sade bir törenle Kağıthane evlendirme dairesinde evlendirdi.

SİVAS KAĞITHANE’DE YÜKSEL AİLESİ’NİN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU.

Suşehri Belediye Başkanı Fazlı YÜKSEL; oğlu Faruk YÜKSEL’i sade bir törenle evlendirdi. Kağıthane Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Nikah ve düğün merasimine  Sivas Siyasetinin katılımı gözlerden kaçmadı. Sivas mülki amirlerinin yanı sıra Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail ERDEM, Kelkit Vadisi’nde bulunan İlçe Belediye Başkanları iş, spor, sivil toplum örgütleri, Oda başkanları siyasi partilerin İl ve ilçe başkanları ve yöneticileri, eski milletvekilleri, meclis üyeleri, muhtarlar, çok sayıda üst düzey yöneticisi katıldı, YÜKSEL Ailesi’nin dostları, yakınları, komşu ve akrabaları katıldı.

ÇOK SAYIDA BAKAN MİLLETVEKİLİ VE BELEDİYE BAŞKANI DÜĞÜNDEYDİ

Nikah şahitleri oldukça kalabalıktı, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’ın nikahı kıydığı törende, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı YÜKSEL’i  uzun yıllar siyasette birlikte olduğu çok sayıda belediye başkanı ve milletvekilleri İl başkanları İlçe başkanları yalnız  bırakmadı. Katılımın yoğunluğu gözlerden kaçmadı.

 

 

Sivas Valisi Davut GÜL,  Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı, AK Parti Genel Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuş eski Milletvekili Ekrem ERDEM, AK Parti Sivas Milletvekili  Semiha EKİNCİ, Eski Millî Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ, Adalet Bakan Yardımcısı Hilmi BİLGİNSivas Belediye Başkanı Sami AYDIN, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail ERDEM, AK Parti İl Başkanı Hakan AKSU, AK Parti eski İl Başkanı Burhanettin KURU, eski Milletvekilleri Selamı UZUN, Ali TURAN,İlçe Belediye Başkanları, AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sema Gönül Çevik eski ve yeni parti yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

SİVAS KAĞITHANE DÜĞÜNDE’YDİ

Faruk YÜKSEL ile Elif ALKAN’ın hayatlarını birleştirdiği düğün merasimi Kur’an tilaveti ile başladı, dini müzik ile devam etti. Sade bir törenle yapılan düğün merasiminde Fazlı YÜKSEL ve eşi Gülseren Yüksel misafirlerini kapıda karşıladı.Konuklarına kokteyl tarzında ikramlar yapıldı. Kağıthane böyle bir düğün töreni görmedi. Takı töreninde uzunca kuyruklar oluştu.

Sivas Siyasetini İstanbul Kağıthane’de buluşturan düğün töreni hafızalardan uzun bir zaman silinmeyecek. Basına kapalı gerçekleştirilen törenin ardından genç çift dünya evine girdi.

Aile Defterini Ekrem ERDEM, Gelin hanıma teslim etti.

Evlilik cüzdanını gelin hanıma Elif  ALKAN’a veren Ekrem ERDEM’in yaptığı konuşmada, çiftlere en az üç ve daha fazla çocuk yapmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Konuklara kısa bir konuşma yapan Erdem’in konuşması uzun uzun alkış aldı.

www.koyulhisar.com internet haber sitesi olarak genç evlileri tebrik ediyor saadetler diliyoruz.

Basına kapalı gerçekleşen düğüne www. koyulhisar.com yerel haber sitesi katıldı.

www.koyulhisar.com

SELİM EFE

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ