logo

Access denied.
08 Ağustos 2018

TDED Erzurum Şubesinden Ekrem Erdem’e ziyaret!

Ekrem Erdem’in Aydınlar Köyünde misafirleri eksik olmuyor.

 

AK Parti Erzurum İl Başkanımız Mehmet Emin Öz, Erzurum TDED Şube Başkanımız Murat ERTAŞ ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanımız Sayın Ekrem Erdem’e Aydınlar köyünde misafir oldu. Ekrem ERDEM misafirleriyle bizzat kendisi ilgilendi, köyü hakkında tarihi bilgi verdi. Erdem misafirlerini Koyulhisar ve Suşehri’nde gezdirdi. Suşehri İlçesine 15 km mesafede bulunan Sivas İlinin en çok tercih edilen mesire yeri olan Kelkit Vadisi’nde güzelliği’nin benzeri olmayan Kılıçkaya barajında yemek ikram etti.

Türkiye’de örnek proje olarak uygulanan Koyulhisar İlçesi Aydınlar Köyü’nde Toplu Konut İdaresi ( TOKİ ) Başkanlığınca yapılan konutlar görenleri  kendine hayran bırakıyor. Yapımı tamamlanan evlerde heyecan büyük. Her evde hayat var. Köyün güzelliğini manzarasını duyan, köyü görmeye gezmeye geliyor. Eski adı Allar olan Aydınlar köyü bölgenin örnek gösterilen gözde köyü oldu. Aydınlar köyü ziyaretçi akınına uğruyor. Ekrem ERDEM’in köyünde tatilini geçirmesi köye ayrı bir heyecan katıyor. Genel Başkanımızın gideni geleni misafirleri eksik olmuyor.

Ekrem Erdem tatilini geçirdiği baba evinde dernek çalışmalarını da ihmal etmiyor. Erzurum şube derneğimizin ziyaretinden sonra Ankara Şube Derneğimizde Genel Başkanımızı köyünde ziyaret etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ