logo

Emre DURMUŞ Taburcu Oldu!

Koyulhisarı’ın yakından tanıdığı sosyal medya fenomeni yaptığı şakalarıyla dikkat çeken ” Genç Kaptan ” lakabıyla tanınan ünlü isim Emre DURMUŞ, geçirdiği rahatsızlık sonrasında tedavi gördüğü hastaneden dün taburcu oldu. Sevenleri dostları yalnız bırakmadı.

                                         ( 2002 Yılında Muavin olarak çalıştığı o yıllardan çektiğimiz bir fotoğraf karesi )

Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim şifa versin.

Emre DURMUŞ, taburcu olurken, hastalığı nedeniyle sevenleri hep duacı oldu.Kendisini yalnız bırakmadılar. Durmuş sevenlerine;  Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum. Kardeşlerim de eksik olmasınlar, bir saniye yalnız bırakmadılar beni. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Doktorları hocalarım her dakika yanımdaydı” dedi.

Emre DURMUŞ; ÇOK YAKIN TANIDIĞIM BİR İSİM.

Duygu dolu, hayat dolu bir insan…  Çocukluğunu Koyulhisar’da geçirmiş. Askerlik görevi hariç, gurbete çıkmamış herkesçe sevilen bir isim. Kendisinden büyükler anlatır. Öğretmeni Ayhan TAŞKIN ” Çekingen ve utangaçmış ”. Bu gün bu kalıntılardan üzerinde hiç bir iz yok. Duygu yüklü! Çocukların gerçek ağabeysi. Yaşlılarımızın öz torunu, çocuğu evladı gibi sevdiği biri.  Her konuda yardımsever…  Onun görevi  ” sıla ile gurbet arasında bulunanları sevenleri sevdiğine ulaştırmak ” Kendisini bu  göreve adamış,Yollara sevdalı…Bu işe adanmış bir hayat. Çekirdekten yetişmiş, otobüslerde önce muavin olarak uzun yıllar çalışmış. Firmaların ve yolcuların güvenini kazanıp artık araç üzerinde Kaptan olma zamanı geldi diyerek, Kaptan koltuğuna taçlandırılıp oturtulan bölgemizin  en genç uzun yol şoförü ünvanını almış bir yiğit . Kendisiyle çok defa yolculuğumuz oldu. Kendisiyle yaptığım bütün yolculuğumda büyük keyif aldım, Oğlum Sametin; Babacığım, Emre ağabeyimi çok seviyorum dediği Adam. O Çocukların unutamadığı Emre Ağabeysi. Otobüsler geçtiğinde Çocukların dönüp arkasından imrenerek baktığı işte bu o genç kaptan dediği Emre DURMUŞ 

Emre Durmuş  sürpriz yapmayı oldu bitti çok sever. O hayatından hemşehrilerine memleketine hizmet etmekten çok memnun kaldı.Bizlerde kendisinden hep memnun kaldık. Biz onu hep şakalarıyla sürprizleriyle tanıdık; Bu sefer bize şaka yapmamıştı. Çok şükür sağlığı yerinde dün hastaneden taburcu oldu. Bu sefer dostları sevenleri kendisini yalnız bırakmadı.  Dostlarının sevenlerinin duaları hep kendisiyle oldu.

www.koyulhisar.com ailesi olarak kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

 YILLAR ÖNCE KENDİSİ İÇİN ŞAKA OLARAK YAPTIĞIMIZ HABER LİNKLERİMİZ

Emre DURMUŞ acilen hastaneye kaldırıldı?

 

 

Genç Kaptan Emre Durmuş, Muhtar Adaylığını Açıkladı.

Nereye Bakıyor Bunlar…

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ